ART / Etchings etc / Etching 11743166
nr 1174 3166
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. 7/25, signerad, daterad 1965. 19, 5x19, 5 cm, Med dedikation.
ETCHING, 7/25, signerad, daterad 1965. 19,5x19,5 cm
Condition: Med dedikation
1000
SEK 300
Monday April 9 2018
at 19:35:18
8/4 16:19:47
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström